Hakkımızda

Erze > Hakkımızda

plastik çember üretiminde

Türkiye’nin En Büyüğü!

ERZE Plastik Çember San. ve Tic. A.Ş. 1980 yılından bugüne plastik çember üretimiyle farklı sektörlerin gelişimine destek oluyor. 40 yılı aşkın süredir en güncel teknolojik alt yapıyla gerçekleştirdiği çalışmalarında küresel standartlara uygun kalitede üretim yapıyor.

25.000 m²’si kapalı, toplam 40.000 m²’lik alanda kurulu olan tesisinde otomatik, yarı otomatik ve el tipi makinelerde kullanılmak üzere talep edilen ölçülerde polipropilen ve polyester çember üretimi yapılıyor. ERZE Plastik Çember San. ve Tic. A.Ş., 2011 yılından bu yana streç film alanında da faaliyet gösteriyor.

Tam otomatik üretim hatlarında, tamamen bilgisayarlı sistemler kontrolünde gerçekleştirilen üretim, tam otomatik sarım makineleriyle, net metrajlarda gerçekleştiriliyor. Tüm ürünler, standart kalite kontrol prosedürlerinden geçtikten sonra müşterilerimizin kullanımına sunuluyor.

Türkiye’nin en büyük üretim kapasitesine sahip olan ERZE Plastik Çember San. ve Tic. A.Ş., uzman yönetim kadrosu ve tecrübeli teknik üretim personeliyle yıllık 15.000 ton polipropilen, polyester çember ve streç film üretim kapasitesini 2023 yılında tamamlanacak yatırımıyla 20.000 ton kapasitesine ulaştırmayı hedefliyor.

Kalite, bizim için sonu olmayan gelişim çizgisidir!

Sektörünün öncü kuruluşu olarak kalite standartlarını sürekli geliştirmek ERZE Plastik Çember San. Tic. A. Ş.’nin temel önceliğidir. Sürekli gelişim prensibiyle ele aldığımız kalite yolculuğumuzda hedefimiz,

 • Müşteri beklentilerini kaliteli ve hızlı bir şekilde karşılayarak müşteri memnuniyetini arttırmak,
 • Çalışanlarımızı ve tedarikçilerimizi geliştirmek, bilinçlendirmek,
 • Kalite Yönetim Sistemi’nin etkinliğini sürekli geliştirmek,
 • Yatırımlarımızı çoğaltmak ve müşteri memnuniyetine dönüşmesini sağlamak,
 • Yasalara, çevreye ve topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getirerek, sektöründe uluslararası bir firma olmaktır.

Doğaya etkimizi kontrol altında tutmayı
taahhüt ediyoruz!

ERZE Plastik Çember San. ve Tic. A.Ş. olarak amacımız, plastik çember ve streç film üretimlerimizden kaynaklanacak, çevreye ve insan sağlığına zarar verebilecek her türlü olumsuz etkileri belirleyip kontrol altında tutmaktır.
Bu amaç doğrultusunda;

 • Çevre ile ilgili yasal mevzuat ve düzenlemeye uymayı,
 • Dünyamızın kısıtlı kaynaklarını verimli kullanmayı, geri dönüşümlü malzemelerin kullanımına özen göstermeyi ve çevre konusundaki sorumluluklarımızın bilincinde olmayı,
 • Atıklarımızı, olanaklarımızın müsaade ettiği ölçülerde azaltarak, çevreye en az zarar verecek şekilde bertaraf etmeyi,
 • Faaliyetlerimizde ve yeni yatırımlarımızda çevre faktörünü dikkate almayı,
 • Çalışanlarımızı, müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi çevre konusunda bilinçlendirmeyi,
  taahhüt ediyoruz.

Kaliteye, doğaya ve çalışanlarımıza saygımızın gereği Sertifikalar!

ERZE Plastik Çember San. Tic. A. Ş. olarak kalite, çevre ve İSG gibi alanlarda sergilediğimiz performansı uluslararası sertifikalarla belgelemeyi önemsiyoruz. “Müşterimiz nezdinde ilk tercih edilen marka konumunu koruma” vizyonumuza küresel geçerliliği olan sertifikalarımızla hayat veriyoruz.

error: İçerik korunmaktadır!!!