SEKTÖRLER

Erze > SEKTÖRLER

Ahşap ve Kereste Sektörü

Parke, kereste, tomruk, sunta, MDF ürünlerinin sevkiyatında Polyester veya Polipropilen çember güvenle kullanılır. Küçük gruplar Polipropilen çember ile birleştirilip, Polyester çember ile bütün haline getirilebilir.

Ağır Metal ve Makine Sektörü

Demir, çelik ve bunun gibi metal mamüller, makine parçaları Polyester veya Pet Lifli Kompozit çember ile paketlenerek güvenle sevk edilir.

Beyaz Eşya Sektörü

Ürünlerin son kullanıcıya güvenli bir şekilde ulaşması için plastik çember kullanımı çok önemlidir. Polyester veya Polipropilen çember bu amaç için uygundur.

Elyaf ve Pamuk Sektörü

Elyaf ve pamuk balyalarının paketlemesinde kullanılan Polyester çember balyaların hacimlerini sınırlayarak nakliye ve depolamada kolaylık sağlar.

Gazete ve Matbaa Sektörü

Polipropilen çemberler gazete ve matbaaların bastığı ürünlerin basım sonrası depolama, nakliyat, dağıtım işlemleri boyunca zarar görmelerini engeller.

Gıda Sektörü

Meyve ve sebze kolilerinin ambalajlanması, kasalarının paletlere bağlanması, depolanması ve sevk edilmesi için Polyester veya Polipropilen çember kullanılır.

Lojistik Sektörü

Kargoların müşteriye sağlam bir şekilde ulaştırılması için Polyester, Polipropilen veya kompozit lifli çember kullanılır. Çemberler ve streç film vasıtasıyla yapılan doğru ambalajlama, sorunsuz lojistik hizmeti vermenizi sağlar.

Oluklu Mukavva ve Kağıt Sektörü

Oluklu mukavva, koli, kutu vb. kağıt ürünlerinin paketlenmesinde Polyester veya Polipropilen çember kullanılabilir. Küçük adetler halinde bağlanan ürünler, palet üzerinde tekrar çemberlenir ve böylece sağlam, güvenli sevkiyat sağlanır.

Teneke ve Kutu Şişe Sektörü

Tükettiğimiz gıda ürünlerinin bizlere güvenle ulaşmasını sağlayan teneke kutu ve şişelerin işlenmesi, depolanması, nakledilmesi süreçlerinde hasar görmemesi için Polyester veya Polipropilen çemberler ile streç film kullanılır.

Yapı Sektörü

Kiremit, seramik, bims blokları, tuğla, seramik, mermer ve doğaltaş ürünlerinin paketleme işlemlerinde Polyester veya Polipropilen çember güvenilir paketleme sağlar. Farklı ebatlardaki çemberlerle farklı ağırlıklardaki yükler taşınabilir.

error: İçerik korunmaktadır!!!